ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
 
JUDr. Zdeňka Válková & Mgr. Michaela Sochová
 
 
 
+ 420 604 282 377
+ 420 737 564 441
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ROZVODY

 
Rozvod je složitý etický, právní a společenský problém, který přesahuje z oblasti rodinného práva i do dalších oblastí. Vše kolem rozvodu je stresující záležitostí všech členů rodiny. Pokud toužíte vyřešit tuto životní etapu rychle a bez zbytečných průtahů, oslovte naší advokátní kancelář v Brně, která se specializuje na rozvody a rodinné právo.

 
 
 
 

Rozvod rychle, snadno a bezbolestně?

 
 
 
Vše kolem rozvodu je stresující. Oslovte naši advokátní kancelář v Brně, která se specializuje na rozvody a rodinné právo a zajišťuje úplný právní servis při rozvodu manželství.

Poskytujeme předrozvodové poradenství, zastupujeme v rozvodovém řízení, při vypořádání společného jmění manželů, ve věcech výkonu rodičovské odpovědnosti k nezletilým dětem, v řízení o výživné nezletilých, zletilých dětí, v řízení o výživné manžela či manželky, bývalého manžela či manželky.

Zpracováváme dohody o vypořádání společného jmění manželů a dohody o výkonu rodičovské odpovědnosti k neztletilým dětem pro dobu do i pro dobu po rozvodu manželství. Snažíme se dojit k nejlepšímu řešeni pro Vás.

Při komplexních právních službách v dané oblasti nabízíme zvýhodněné cenové balíčky právních služeb.

Nebojte se nám zavolat či napsat a sjednat si s námi první informativní schůzku. Účtujeme podle advokátního tarifu (vyhláška 177/1996 Sb.), avšak při komplexním řešení Vašich právních záležitostí je možno dohodnout i individuální smluvní cenu.

Našich cen se nemusíte bát.